BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGasDoll

2006-10-22

Venos

Posted by emodoll in Kita

Kartais baisu paziureti i savo rankas,rieshus,vel pamatyti graziai melynos spalvos venas,kad tik vel nesugalvociau susipjaustyti…:( Randeliai mazi ant rieshu,bet vistiek pastebimi.Mano sielos draugai irgi taip daro,bet man tai nepriimtina,kodel jie taip pat tokie?Tik ne jie…. Mano geriausia drauge taip isipjove i riesha,kad jai kraujas tekejo upeliais visa valanda,taip atsitiko penktadieni,bet ir db zaizda ziauriai atrodo ir ne kiek neuzsitrauke… Prisipazinsiu,ash- priklausoma nuo pjaustymosi,stengiuosi to nedaryti…bet tai taip sunku…ASH LAUZAUSI…Sunku lb….bet gal kada nebedarysiu to….

Rodyk draugamskomentarai (16) to ' Venos '

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to ' Venos '.

 1.    filosofija said,

  on Spalis 23rd, 2006 at 21:11

  kuo jas taip malonu pjaustytis?

  man pavyzdziui jau nuo tos minties cia rasant, riesus pradejo skaudeti…

 2.    EmoDoll said,

  on Spalis 24th, 2006 at 16:21

  Va ta nora pjaustytis ir sunku paaishkinti…Tiesiog kaip kitiems padeda gerimas,kitiem- narkotikai,taip man- britvute….:(bet db vietoj noro pjaustytis renkuosi muzika…Tikrai stengiuosi,ir kai tik sunku,man padeda muzika….

 3.    zhlugusi said,

  on Spalis 26th, 2006 at 14:07

  iš tikrųjų visai nesuprantu pjaustymosi esmės….

  daug esu apie tai girdėjusi, kelis tokius žmones pažįstu…. bet nesuprantu, ką tai duoda? kam tas fizinis skausmas? ma atrodo, kad žmonės tai daro būdami kažkuo nusivylę…tai negi negana psichologinio skausmo?

  labai gerai, kad valdais, nes nežinau…. man ranka nekyla..

  esu kartą bandžius, gal ir išspaudi šiokią tokią šypsenėlę, maždaug "cha, aš galiu tai padaryti, nebijau skausmo", bet nežinau, nesuprantu…

  gal galėtum paaiškinti koks viso to rezultatas?

  ką poto jauti?

  labai įdou sužinot, kodėl taip darome….

 4.    emogirl said,

  on Spalis 26th, 2006 at 20:25

  as tave suprantu.=)as ir esu priklausoma nuo pjaustymosi.mano rankos nuo rieso iki pat zastikaulio supjaustytos.kojos supjaustytos ir pilvas ispaisytas.tai lyg nepagydoma lyga.lyg narkotikas panaikinantis vsa skausma,liudesi nevilti.ir tas laselis skausmo kartais numalsina pacia mirti….=)

 5.    EmoDoll said,

  on Spalis 28th, 2006 at 22:32

  va tas ir yra….Lb stengiuosi,kol kas pavyksta…Na zinoma,sunku paaishkinti,bet man skauda viduje,kai nesipjaustau,neskauda,kai pjaustausi…Taip noriu,bet negaliu…Ash tai iveiksiu del draugu,vaikino,del ateities,del saves pacios vis gi esu zmogus ,kuris gali pasveikti net nuo vidaus skausmo….

  Kai susipjaustau,nejauciu nieko,ishskyrus palengvejima.Man buna gera,nors pershti riesha,bt neskauda….

 6.    emogirl said,

  on Lapkritis 30th, 2006 at 15:40

  tai cia jau igyta priklausomybe.tai lyg narkotikas…=(

 7.    DIA. said,

  on Lapkritis 30th, 2009 at 13:15

  O kaip visas sitas procesas vyksta?

 8.    justis said,

  on Balandis 11th, 2010 at 02:01

  pz venas tajip buvau susipjaustes net 6oo menesius gulejau ligonineji

 9.    Erika said,

  on Balandis 11th, 2010 at 21:21

  600?

 10.    Vaida said,

  on Balandis 24th, 2010 at 22:58

  Bent jau aš pjaustau vien dėl savo asmeninių priežasčių. Per daug kenčiu bandau nusiramint pykti išliedama an nieko dėtų rankų.

 11.    Edita said,

  on Kovas 1st, 2011 at 14:36

  aš turiu priklausomybe pjaustitis venas. turiu randu… nors ir nelabai pastebimu. tai pradejau daryti kai issiskyriau su mylimu vaikinu. aš norejau (bandziau ) nusizudyti , bet tai per daug skausminga. tad pasiemusi stikliuka susipjausciau venas ir man tikrai palengvejo. buvo gera, silta, maziau liudesio…. nuo to laiko noriu tai daryti dar , ir dar. ypac kai ji pamatau su kita, ar seip butent ji. nes as nezinau kaip ji pamirsti :(

 12.    Gabija said,

  on Rugpjūtis 18th, 2012 at 17:02

  Dar niekada to nebandžiau bet mane trauke pabandyti. Man tai patinka, mane tai žavi. Vis kai bandau tai padaryti. Mintys man to neleidžia, vis galvoju kad sugadinsiu sau gyvenimą.. Mano draugai mano kad esu išprotėjusi. Nors taip nėra. Mane tiesiog tai trauke. Ir niekaip neapsisprendžiu ar pjaustytis ar ne..

 13.    DreamShadQwHunt said,

  on Vasaris 28th, 2013 at 17:51

  Ash taip pat tai darau jau ilga laika . Randu turiu ir ant koju ir ant ranku labai daug . Tai darau is per didelio vidinio skausmo . Mane tiek daug kartu visi skaudino kad man per sunku buti ramia . As labai daznai pjaustausi , kuo toliau , tuo didesnes ir ilgiau gyjancias zaizdas pasidarau . Ir man tada tikrai palengveja … Dabar man depresija ir pastovei pjaustausi , verkiu nesvarbu kur buciau , mokykloje , autobuse , eidama , sededama , budama namie , zdz visur , ir tada vienintele mintis galvoje reikia susipjaustyti ir man palengves …. Galima sakyt atsisakiau net draugu … :’ c

 14.    littlegirl said,

  on Kovas 13th, 2013 at 16:39

  aš pjaustausi tik tada kai būna labai sunku, arba kai kažko labai bijau… dažniausiai pjaustausi dėl savo draugo, nes nesugebu jam išsakyti savo jausmų… noriu kad mes būtumėm daugiau nei draugai, bet neturiu tiek drąsos kad jam pasakyčiau… ir + dabar viskas daug kebliau nes jis susirado merginą… dabar sėdžiu namie, verkiu noriu susipjaustyt, bet nebeturiu britvučių, peilis nepjauna, o su kuom dar galima pjaustytis neįsivaizduoju…

 15.    Zoella said,

  on Vasaris 16th, 2014 at 02:16

  Aš tai darau jau apie pusę metų ir žinau koks tai jausmas, kai negali sustoti. Aš vis save įtikinėdavau, jog negaliu to daryti, bet… Kai tik budavo sunkus momentas aš tiesiog griebdavausi britvutės. Tą patį darau ir dabar. Aš tiesiog negaliu išlaikyti to. Visko per daug. Dabar gailiuosi žiūrėdama į randus, bet jeigu tik pasitaiko kas nors griebiuosi britvutės…

  #Zoella

 16.    nothing&everything said,

  on Kovas 21st, 2014 at 20:17

  Ya.. Yra daug įvykių, kurie keičia žmogaus gyvenimą ir priveda prie to. Tačiau dėl to negalėjimo sustoti. Galima aiškinti ir mediciniškai, kai organizmas pripranta prie to, iškart pagamina daugiau kraujo kūnelių, tai irgi savotiškas pripratimas jų “atsikratyti”, tas dažnai būna ir pastoviems kraujo donorams.
  Nesmerkiu tų, kurie tai daro, pati turiu randus, prieš kelias dienas dar naujus, tai mano asmeninės problemos, jos kiek kitokios, tik pagalvokit ar verta. Žinoma, tai kiekvieno asmeninis reikalas kaip jie išreiškia skausmą. Tačiau jei tai tik nesubrendusių paauglių noras atkreipti dėmesį, verkiant dėl kvailų meilių kurios trunka savaitę, tai nelaikau to toleruotinu pavyzdžiu.

Leave a reply

 • Monthly

 • Meta

  • Subscribe to RSS feed
  • The latest comments to all posts in RSS
  • Subscribe to Atom feed
  • Powered by WordPress; state-of-the-art semantic personal publishing platform.
  • Firefox - Rediscover the web